С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Съб Окт 19, 2019 3:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 217 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 10:09 am 
прохождащ
Аватар

ami da 6te6e no doktor sko4ev se otkaza 6tom bilo vsi4ko nared kaza da iz4iakame da vliaza v 36 sedmiza i togava

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 12:42 pm 
прохождащ
Аватар

Браво, дано всичко да е наред до края! :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2011 9:05 pm 

Този път ще е наред!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2011 8:40 am 
прохождащ
Аватар

dano dano momi4etaa imam 4yvstvoto 4e ve4e bebo niama miasto v korema ne me rita kato predi i neznam kakuf apetit me goni 4e i az se pla6a vikam si niama da iam mnogo no nemoga da se zdurjam xapvam si vsi4ko ne moga da ia spra tazi ystaa ne me e strax da vdigna kruvno a kolkoto kme e strax da ne digna zaxarta a vie kak ste momi4eta kak sa va6ete bebozi kakvo vi kazvat lek den ot men

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2011 10:40 am 
прохождащ
Аватар

Аз откакто съм си вкъщи постоянно нещо дъвча :D Аз нямам проблеми със захарта, а за кръвното си пия хапче и нямам проблеми :D Момичета има ли някоя от вас със седалищно бебче. Моето още не се е обърнало и това много ме притеснява. Никак не искам да съм секцио - ама никак. :( Ако има някоя от вас - нека пише какво са и казали - има ли още време да се обърне или ще е по- трудно?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2011 12:39 pm 

Кога пиеш хапчето за кръвно, когато вдигнеш или всеки ден превантивно? Мисля, че имаш още време да се обърне бебчо, но все пак лекарят ти знае най-добре. При мен се обърна доста рано (24-25 седмица,мисля,че беше).

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2011 2:51 pm 
прохождащ
Аватар

Ами пия по половинка на обяд всеки ден, ако го пропусна и вдигам кръвното на 130/90.Сега на 17 ще ходя на консултация и ще видя какво ще ми каже лекарката, но аз си усещам че не се е обърнало още, защото ме рита много ниско долу.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 12, 2011 5:50 pm 

Честно казано и на мен ми се ще естетсвено раждане и за сега така сме говорили с моя доктор(аз сега влизам в 37 седмица). Обаче на първи август моя приятелка роди със секцио по медицинска препоръка,тъй като е на 37 години първо раждане и като слушам как лесно мина всичко, направо изпадам в ужас като се сетя колко часа се мъчих първия път. Така,че каквото е писано, важното е всичко да приключи добре.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:04 pm 
прохождащ
Аватар

MOMI4ETA DA VI KAJA PREDI I AZ BIAX PROTIV SEKZIOTO NO TEZI DNI KATO BIAX V BOLNIZATA ZA NABLUDENIE I KATO VIJDAX JENITE KAKVI MUKI IZPITVAT KAK SE DERAXA OT VIKANE A KATO GLEDAX I TEZI S SEKZIO I KATO GI RAZPITVAX KAK E DA VI KAJA SI PROMINIX RE6ENIETO A I SI VIKAM PO DOBRE E I ZA BEBO VASTONOVIAVANETO SAMO DETO E MALKO PO TRUDNO NO E PO DOBRE

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: здрасти
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:25 pm 

ние очакваме на 11 септември нашето прекрасно момиченце

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 17, 2011 5:43 pm 
прохождащ
Аватар

Здравейте, днес бях на консултация - всичко е наред с бебчето и вече се е обърнало с главата на долу.Много съм щастлива и вече ми е по-спокойно.Дано вече да не се обръща и да си остане така. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 11:30 am 

Здравейте момичета, доста време не съм писала, но се занимавах с доста неща и чак сега ми остана време. Много се радвам за всички които са се обърнали бебетата им , но моето не иска да се обърне а съм 36 г.с. , вече няма почти никаква вероятност и ще раждам планирано секцио. Много държах да е естествено раждане тъй като ми е 1-ва бременност, но няма как да стане , никакъв шанс, тъй като бебето е седалищно разположение. Та така. надявам се всичко да мине добре , стискайте ми палци . Успех на всички и след като родите да пишете как е минало всичко.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 1:55 pm 
прохождащ
Аватар

maria81 не се отчайвай, някои бебета се обръщат в последния момент.Ако пък не, ти пожелавам бързо възстановяване след това, дано всичко да мине добре и да сте живи и здрави с бебчо, пък дали е секцио или нормално няма значение, въпреки че аз умирам от ужас ако е секцио, защото първото съм го раждала нормално и знам как е - пък секциото ми е доста непознато като усещане и за това ме е повече страх.Дано нашият бебо да не се върти вече и да си остане с главата надолу.Леко раждане и да се похвалиш :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 8:06 pm 
прохождащ
Аватар

nadia radvam se za teb az dneska biax na kosultazia ako6erkata mi kaza 4e beb4o e dosta naprednal bil s edna sedmiza napred kak vo iska6e da mi kaje s tov aneznam bil dosta goliam vidiaxame i na vidio zona plazentata mi ve4e ystarialava na 29 e sekzioto dadoxa mi ve4e putnia list no me pretesniava tova 4e bebo bil goliam momi4eta mojeli bebo da ima diabet spored vas offffffffffff neznam 6te mi se prusne glavata ot iadove i ot mislene :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2011 9:11 am 
прохождащ
Аватар

ivana84 не се притеснявай, може пък твоето бебче просто да си е по-едричко, това не значи непременно, че е диабет. Ще стискам палци на 29 ти да се роди едно здраво бебче, всичко да мине добре и да се похвалиш после , че всичко е наред - Успех!!! :happiness: :happiness: :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 217 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]