С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Съб Окт 19, 2019 3:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 14, 2011 10:48 pm 
любопитко
Аватар

здравейте мили мами...надявам се искренно да мога да си гуша бебето ни през май месец...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 16, 2011 11:33 am 
Аватар

Здравей, и аз живот и здраве го чакам в края на месец май или на 01 юни :) В коя седмица си?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2011 10:30 am 
любопитко
Аватар

ами сега съм в 12 или тринайста седмица...обърках ги...гледам да не мисля много и да не се радвам много защото претърпях малък обрат преди няколко месеца... иска ми се да се зарадвам с цялото си сърце но ме е страх... иначе си работя и се надявам да съм добре...не съм повръщала или нещо такова... май аз сега започвам с гаденето...:) а ти??? леко ли си бременееш както казват мамите тук???

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 17, 2011 10:31 am 
любопитко
Аватар

определена съм за 21 май... забравих да кажа...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 21, 2011 11:08 am 
Аватар

Здравей, винаги има място за притеснение мила. Аз също имах спонтанен аборт, но миналата година в началото, бяхме се отказали след това с опитите, но за наше щастие стана така случайно. А бременеенето ми минава засега добре, имах гадене и сутрин и дори през целия ден почти през целия втори месец. Някои храни ме отвращават и ми се повръща от тях, гледам да не ям много, че после не се чувствам комфортно. А аз съм за 1-2 юни, близки сме до термин и май сме в едни и същи седмици :) А ти прави ли си някакви изследвания? На мен тази седмица ми предстои за биохимичен скрининг. Имам и дъщеря във втори клас.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2011 11:36 am 
любопитко
Аватар

:D и аз направих един спонтанен аборт ...абе то си беше направо раждане.... в 22 седмица... не можаха да го спасят... затова сега мн ме е страх... и аз имамм момиченце на 5 год и половина...мн е дива но и мн ме радва... ходих на прегледи и за сега всичко е наред...утре ще ходя да се записвам при същият лекар който ме наблюдава и с малката... каза че някакви секрети щял да ми взима и нз си какво... иначе ми пусна пълни изследвания... ще ходя да си правя изследване и за токсоплазмоза... нз ... дано всичко е наред...успех и на теб...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2011 11:38 am 
любопитко
Аватар

аз до сега нямах никакви оплаквания...нито ми се гадеше, нито повръщах...сега започнах с гаденето... странно защо...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2011 12:45 pm 
Аватар

ами при всеки е различно с гаденето, а я ми кажи какви точно изследвания си прави досега, ние сме в едни и същи седмици-разлика може би 1, а аз още нищо не съм, моя доктор нещо се тутка, а това ме притеснява. Ти на колко гидини си? Съжелявам за аборта, било е ужасно, аз поне бях в началото към 7-8 седмица....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 22, 2011 1:25 pm 
любопитко
Аватар

АМИ МАЙ ВСИЧКО...КРЪВ,УРИНА... ПЪЛНА КРЪВНА КАРТИНА...НЯКАКЪВ ХОРМОН... КРЪВНА ГРУПА...НАЛИ ИМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СИ ПОЛОЖИТЕЛЕН ИЛИ ОТРИЦАТЕЛЕН РЕЗУС ФАКТОР...ЩЕ ХОДЯ ДА СИ ПРАВЯ И ТОКСОПЛАЗМОЗА...ТОВА Е ЗА ЗАРАЗА ОТ ЖИВОТНИ...ПРИ КОЕТО ИМА МН ГОЛЯМА ВЕРОЯТНОСТ ОТ АБОРТ... МЕН НЕ СА МЕ ГЛЕДАЛИ НА ВИДЕОЗОН ОТ 3 СЕДМИЦИ... И СЪМ НЕТЪРПЕЛИВА ДА ОТИДА УТРЕ...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 23, 2011 5:13 pm 
Аватар

днес бях на 4D видях бебчо, толкова сладко мъниче, записаха ми го на флашка за спомен, за сега всичко е наред, дадох кръв за биохимичен скрининг, и другата седмица чакам резултатите и се надявам да са добри, а останалите кръв, урина към средата на другия месец. Въпреки, че е толкова рано, имам чувството, че го усещам бебчо как мърда и ми е толкова хубаво. Каката ревнува малко като говорим все за бебо, но се надявам с времето това да се оправи. А как върви при теб бременеенето :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 24, 2011 9:58 am 
любопитко
Аватар

какво представлява този скрининг??? на мен ми предложиха да си направим тест за даун...но ми казаха също че апаратурата е мн стара и не се знае дали ще има резултат... с 4д могат ли да видят това...дали има някакви малоформации...макар че не съм в рисковата група (все още съм на 25 год) но ми предложи за да сме спокойни....ами как върви...вчера ходих на преглед...взе ми секрети...и другата седмица за резултати...ние не сме казали още на каката...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 24, 2011 10:02 am 
любопитко
Аватар

и аз го усещам вече 2-3 пъти...мн е приятно усещането...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 08, 2011 6:06 pm 
фурия
Аватар

Здравейте мили дами и бъдещи майчета аз очаквам второто си детенце на 4-ти май,но само да не се окаже априлче ,ще видим то ще се разбере по-нататък :) Поздрави

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 10, 2011 1:48 pm 
любопитко
Аватар

БРАВО...РАДВАМ СЕ.... ХАЙДЕ РАЗКАЗВАЙ КАК Е ПРИ ТЕБ... ИЗСЛЕДВАНИЯ ЧУВСТВА ЕМОЦИИ...

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 10, 2011 3:29 pm 
фурия
Аватар

Ами как да е другата седмица ще се опитат да видят пола на бебето ,но аз нямам търпение и много искам пак да е момиченце.Иначе пък от началото на бременността съм с една хрема сега и гърлото взе да ме боли ,пиех лекарства ама вече не мога и така.
С таткото все още обмисляме как да направим детската стая :) ей такива работи :)
вие как сте?пишете по честичко :) усещате ли маничетата ,аз моето от време на време :) поздрави :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]