С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Новородено бебе - ритуали и суеверия

Вълненията около раждането току-що са приключили и започва еуфорията около...

Изменения на гръбначния стълб при децата

От изключително значение е как се грижим за правилната стойка на растящото...

Плетени детски шапки - 50 модела

Подбрахме за вас 50 модела плетени детски шапки за студените дни.

Най-добрата закуска за детето

Коя е най-добрата закуска за твоето дете? В следващите редове ще си поговорим...

Последно посещение: Дата и час: Нед Окт 13, 2019 11:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 12:57 pm 
фурия
Аватар

Отдавна не съм влизала в темичката. Благодаря на всички за съветите.
При нас нещата се нормализираха и вече забелязвам как Арчи е в очакване на бебето. От известно време, може би от около месец, не спира да ми повтаря: "Мамо, толкова много те обичам", от което аз разбира се се разтапям :D и никога не пропускам да му отвърна с нежност, целувка и прегръдка. Също така силно ме впечатли, когато за първи път целуна корема ми, ей така, сам го реши. Сега го прави отвреме навреме и всеки път ми става много мило. Аз и преди съм споделяла, че той е страшно чувствителен. Сега съм някак по-спокойна и не мисля, че ще ревнува от бебето. Смятам, че ще бъде много щастлив след появата му. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 14, 2009 9:13 pm 
фурия
Аватар

Виждаш ли, просто му беше небоходимо малко време и всичко си дойде на мястото. Много се радвам за вас.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 16, 2009 11:11 am 
фурия
Аватар

Дааа, явно наистина е трябвало малко време, но нали сме си такива майките - веднага реагираме на чувствата и емоциите на децата си във всеки един момент и понякога се тревожим излишно :oops: .

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 31, 2010 3:30 pm 
любопитко
Аватар

За сега Ванеса много се радва че ще си има братче,постоянно ми гушка,целува корема,маже ме с крем :)и се повтаря че ще си имаме бебе:) дано нямаме проблеми след като се роди :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 31, 2010 3:55 pm 
фурия
Аватар

браво Цвети много се радвам за вас,мисля че няма да имате проблеми и след като се появи бебето :) на мен много ми е чудно как ли ще реагира някога Никол като й кажа че ще става кака,но има още време да му мисля :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 12:06 am 
фурия
Аватар

Ех, Миме... като видях, че си писала в тази темичка, в първия момент се развълнувах много :lol: . Помислих, че Никол е напът да става кака :lol: .

Цвети, радвам се, че Ванеска е щастлива с бъдещото си призвание на кака :D . Съмнявам се да се промени като бебето се роди, но дори и да се получи нещо такова, ще е само временно. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 08, 2010 10:08 am 
фурия
Аватар

ееееехххххх Нинче :lol: имаме още време мисля но със сигурност вие ще сте едни от първите които ще научат :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 09, 2010 11:06 am 
фурия
Аватар

На Яви казваме цялата фамилия,че ще си имаме бебе,че тази година дядо Коледа ще го донесе като подарък. :lol: Когато го питаме братче или сестриче иска,той иска и двете.Отговорих му ,че бебето е само едно,или ще е момче или момиче,но той се разсърди,искал и двете. :lol:
Обаче,когато го попитам дали ще си даде кошарата на бебето да спи там,понеже е мъничко и може да падне от леглото,дали ще си дава от играчките....мисли,мисли и не е съгласен. :lol: Всъщност това лято видяхме за първи път бебето на зълва ми,на 10мес е и на него Яви трудно дава играчките си,получава се с уговорки.А ако мъжо вземе племенника си на ръце,Яви го ревнува(мен като че ли не),все търси вниманието на баща си.
Ще видим впоследствие какво ще стане.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 12:28 pm 
Аватар

и ние с мъжа ми искаме да си имаме второ детенце,но не знам малкия как ще го приеме.той е на 3г.и мисля,че му е време за братче или сестра.
как да му кажа,че е хубаво да има още едно дете в къщата,освен него.сигурна съм,че ще ревнува! :!: :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Авг 24, 2013 12:43 am 
фурия
Аватар

И аз да се включа в темичката. Леля му на Алекс чакаше бебе и когато започна да и личи, детето много се впечатляваше всеки път като я види, че е станала дебела. :D И ние всички му обяснявахме, че вътре в коремчето има бебе. Малко след това, когато тръгнахме на ЖК, Алекс остана много очарован и възхитен от малкото бебенце в корема ми. Доктора всеки път му дава снимки от ехографа и детето само ги разнася нагоре надолу. Откакто разбра, че ще си имаме бебе е станал много грижовен и мил. На площадката няма човек, който да не е разбрал, че ще си имаме бебе. Дори е склонен да се раздели с любимата си играчка. И щял да ми помага. :D Може би няма да има проблеми и егоизъм, понеже го учим да си дели нещата. А от наша страна ще се постараем да не го пренебрегваме. Времето ще покаже. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2019 1:41 pm 
Аватар

труден период е найстина но децата постепенно свикват .Хубаво ще е да има кой да ви помага за по малкото за да можете максимално да обръщате внимание на по голямото за да не се почувства застрашено от изолиране :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]