С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Бебето в първия месец

Бебето в първия месец прекарва времето си основно в хранене и спане. Освен от...

Обостряния на хронични болести през бременността

Бременността е стрес и изпитание за организма, а при наличие на хронични...

115 прически за момичета

Лесни прически за момичета с плитки, опашки и още много интересни начини за...

Двете ми гърди нарастват различно

ВЪПРОС: Бременна съм в 7 месец и забелязвам, че гърдите ми са много различни...

Последно посещение: Дата и час: Вто Авг 20, 2019 12:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 5:09 pm 
фурия
Аватар

И ние купихме стол4е за колата ве4е.Велина е над 9 кг. и сменихме комбинираната коли4ка, 4ийто кош позвахме за стол4е и се наложи да купим стол4ето!Сега Велина мирува в колата и съм много доволна, 4е мога да поседя и малко отпред!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 5:19 pm 
фурия
Аватар

Честито, със здраве да си ползва Велинка новата придобивка.

Аз все си се возя отзад, когато сме само тримата, защото буса е голям и няма да мога да я стигна.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 9:33 pm 
фурия
Аватар

Мерси!Е, вие с големия автомобил, да!Аиша много ли шава по време на път.Велина го прави само когато седя при нея отзад, като е сама е по-мирна!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 1:37 pm 
фурия
Аватар

Аиша е на моменти, понякога е толкова доволна, че е на разходка, че все едно я няма в колата. Понякога иска все да е в баща и и да кара. Натиска всички възможни копчета, пуска чистачки, фарове, забавно и е. Но буса е с тъмни стъкла и от една старан хубаво, когато напича вътре е супер, но вечер става много тъмно и определено не и харесва. Баща и е решил сега да и купува ДВД за колата, за да се забавлява повече.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 2:58 pm 
фурия
Аватар

AМИ ХУБАВА идея е това с ДВД-то.Аз съм пък решила да взема от тези малките с екран4етата дето на лаптпо4е прили4ат и независимо с какво пътуваме и късе се намираме малките да се забавляват.Наши познати имат и детето им мирува!Много добра работа върши!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 4:33 pm 
фурия
Аватар

И аз искам такова, защото в нашия случай мисля, че ще дойде момента, в който всеки трябва да си има собствено, за да си спестим проблемите. Таткото обаче е харесал такова, което имлиза от СДто на колата, защото звука щял да минава през говорителите на колата.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 4:39 pm 
фурия
Аватар

Дада, мъжете и техните игра4ки трябва да изглеждат така както те са си го предтавяли!Но наистина звука ще е по-добър през колата, само дето шофьора да не се загледа :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 8:55 pm 
фурия
Аватар

Нашия татко много обича да си гледа колите, Танче. Всичките са с хубави СДта, подходящо озвучени. Една вечер миналото лято се прибираше от София по работа с приятели и ми звъни да отида да го взема с кабриото, като първо се притесняваше дали ще мога да стигна дотам, без да направя нещо на колата, защото я направи много ниска и тя трудно се кара, особено по дупки. Но след като реши, че може да ми гласува доверие аз свалих тавана, надух музиката до дупка, а колата е пълна с бас каси в багажника и е подвижна дискотека. Като ме видя, направо удар щеше да получи, то ревност, то чудо! Представям си го някой ден Аиша като подкара нещо как ще се чувства.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 10:30 pm 
фурия
Аватар

yasmin написа:
Нашия татко много обича да си гледа колите, Танче. Всичките са с хубави СДта, подходящо озвучени. Една вечер миналото лято се прибираше от София по работа с приятели и ми звъни да отида да го взема с кабриото, като първо се притесняваше дали ще мога да стигна дотам, без да направя нещо на колата, защото я направи много ниска и тя трудно се кара, особено по дупки. Но след като реши, че може да ми гласува доверие аз свалих тавана, надух музиката до дупка, а колата е пълна с бас каси в багажника и е подвижна дискотека. Като ме видя, направо удар щеше да получи, то ревност, то чудо! Представям си го някой ден Аиша като подкара нещо как ще се чувства.

:cryingwithlaughter: Не искам да си го представям!Няма лошо 4овек да е така прилежен с нещата, които оби4а и харесва!Ти само продължавай така да им се радваш!!!! :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 14, 2019 3:56 pm 
прохождащ
Аватар

Да, ние си взехме столче за кола, но все още не го ползваме, защото бебката е още малка и се вози в кош, но според мен това е една от най-важните и отговорните покупки, защото става въпрос за най-важното същество в живота ти. Ако ти не се погрижиш за неговата безопасност по време на път, то тогава няма кой друг да го направи. Аз всеки път когато пътуваме с таткото ме е много страх, въпреки че той кара много внимателно и добре има страшно много идиоти по пътя, които си мислят, че са на рали и могат да те отнесат, а малкото човече е толкова беззащитно, че… Изобщо не ми се мисли както ще стане при евентуално ПТП. Затова търсете внимателни и проучвайте столчетата за кола преди да ги закупите. Има много сайтове с ревюта на столчета за кола като този - https://bgbaby.net/stolcheta-za-kola/, където можете да прочетете повече. За съжаление няма достатъчно информация в интернет за краш тестове, което е едно от най-важните неща при избора на столчето… Просто да се молим да няма произшествия, но и дори да има да сме се подсигурили максимално добре.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]